top of page

Reference

Naše firemní setkání by bez Sing Brothers nebyla tím, čím byla. V letošním roce jsme uspořádali dvě firemní setkání, která se uskutečnila v hudebním klubu a ve velkém kongresovém sále. V obou případech Sing Brothers naše setkání bezvadně rozproudili. Na každém z večírků byla vždy část k poslechu, kdy jsme se mohli zaposlouchat do swingových, jazzových a muzikálových melodií. Pak následovala taneční část. Jsme věkově různorodé seskupení, ale každý si přišel na své. Abba, Queen, Hříšný tanec a nakonec i Nonstop, byla to skvělá show. 

Děkujeme za báječnou atmosféru a těšíme se zase na shledání.

 

Marta Kračmarová, MediClinic

Děkujeme Sing Brothers,

 

za skvělou atmosféru a úžasnou hudbu. Kluci byli naprosto úžasní, skvěle reagovali na nás - svatebčany a ještě fenomenálně zpívali. Repertoár měli výborně rozmyšlený, občas pomalejší, občas rychlejší skladby, něco staršího, něco novějšího. Ale nejvíc si vážíme jejich profesionálního vystupování a zpěvu, což na naší svatbě vytvořilo opravdu skvělou atmosféru, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat. Děkujeme!

Manželé Slechanovi

       Sing Brothers jsem objednala k manželovým 40. narozeninám jako překvapení na jeho party ala Velký Gatsby. Nutno říci, že jsem opravdu netušila, jak skvělí a sympatičtí muzikanti to jsou. Repertoár zahrnující velké mistry jako Sinatra, Armstrong doplnili v pozdních hodinách o muzikálové kousky, na přání zahráli cokoliv. O pauzách volili uchu lahodící hudbu, na kterou se dalo taktéž výborně bavit. Neváhali si s námi zatančit a uměli povzbudit ke zpěvu. Zkrátka vytvořili nádhernou atmosféru, na kterou jsme s pozvanými hosty ještě dlouho vzpomínali. Mohu vřele doporučit, pokud hledáte opravdové muzikanty, kteří umí zpívat!!! Díky Láďo a Petře za vaši profesionalitu!  

 

 

Veronika S. Žďár nad Sázavou

 

 

 

     Dovoluji si Vám poděkovat za Vaše úžasné vystoupení na našich zahradních slavnostech a zahájeních školního roku. Opakovaně jsem vyzýván rodiči i žáky k Vašemu opětovnému angažování. Budeme velmi rádi, podaří-li se nám s Vámi uskutečnit některou z dalších plánovaných kulturních a společenských akcí. Stejně jako mě jste oslovili ostatní posluchače repertoárem, profesionalitou a přístupem. Děkuji za žáky, rodiče i ostatní hosty našich akcí. Mějte se pěkně.

 

Richard Mach – ředitel

ZŠ Kuřim Jungmannova

 

 

 

      Velké poděkování Sing Brothers za úžasnou atmosféru, kterou vytvořili svým celovečerním programem na oslavě mých narozenin. Jejich hudební vystoupení bylo právě to, co udělalo z běžného setkání přátel nezapomenutelný večer. Děkuji jim a přeji mnoho dalších takto povedených akcí.
 

Radmila Vondráková

 

 

 

       Za krásného slunečného nedělního podvečera jsme se sešli v zámeckém parku v Neplachovicích, abychom si poslechli koncert skupiny Sing Brothers. V příjemném prostředí zněly krásné hlasy, které navodily slavnostní atmosféru. Prezentace známých melodií swingových i muzikálových byla na velmi vysoké úrovni a všichni návštěvníci odcházeli nadšeni a spokojeni. Děkujeme vám za krásný zážitek a věříme, že se za čas opět sejdeme, třeba na jiném typu vystoupení.

 

Dana Schreierova

starostka 

Neplachovice

 

     Chtěla bych Vám oběma velice poděkovat za skvělou přípravu a zábavu na vánočním večírku. Všichni zaměstnanci si Vás neskutečně užívali. Slyším jenom samé pozitivní reakce a všechny hrozně zajímá, v jakém divadle působíte :-). Opravdu velice děkujeme, jste oba skuteční profesionálové. Doufám, že se při nějaké další příležitosti opět setkáme.

 

Miroslava Murguová
Learning & Development Specialist
HR&GA dept.

       Dlouho jsme vybírali kapelu,která by nám zahrála na naší svatbě a jsme nesmírně rádi, že jsme objevili kluky ze Sing Brothers. Svým repertoárem se nám naprosto trefili do našeho hudebního vkusu a svým profesionálním výstupem si zasloužili obdiv všech přítomných hostů. Výborně hráli a zpívali jak k poslechu, tak k tanci a dokázali vtáhnout na parket děti i dospělé. Ze Sing Brothers jsme byli nadšení a také díky nim jsme si naši svatbu pořádně užili. Chtěli bychom jim ještě jednou moc poděkovat a věříme, že se zase někdy potkáme.

 

Hanka a Vašek Švaňhalovi

     Moc děkuji za naprosto dokonalý zážitek z Vašeho vystoupení v Penzionu Barborka. Jste skvělí a udělali jste mi velkou radost svým úžasným výkonem na oslavě mých narozenin. Držím pěsti, ať se Vám moc a moc daří, jak v osobním, tak profesním životě a určitě zase někdy.

 

 

Lída Nosková

Na naši svatbu jsme hledali kapelu, která by nehrála úplně tradiční repertoár, a která by dokázala oživit atmosféru v případě chvilkových výpadků zábavy. V Brně jsme při vinných slavnostech objevili duo Sing Brothers a volba byla jasná!

Svatba se opravdu vydařila i díky SB a ohlasy všech svatebčanů na zvolenou hudbu byly velmi pozitivní. Kluci dokážou hudebním vystoupením i vizuálním projevem rozhýbat tanečníky - od mladých až po seniory. SING BROTHERS? Určitě ano!!

Děkujeme

 

Barča a Kuba Valčíkovi

Milí Sing Brothers,

 

chtěla bych Vám tímto ze srdce poděkovat za zprostředkování úžasné hudby na oslavě 40. narozenin mého přítele v sobotu dne 22.7.2017 v Uherském Brodě. Váš 5-ti hodinový hudební blok byl naprosto famózní a všem zúčastněným se opravdu moc líbil. I přes mírnou nepřízeň počasí jste dokázali nám všem vykouzlit úsměv na rtech a zajistit skvělou náladu prostřednictvím vašich songů ve stylu swing, pop, blues, dokonce i latino dle našeho přání a dodat oslavě ten správný ráz. Bez Vás by tato oslava nebyla tou pravou oslavou.

 

Děkujeme Vám za tento nezapomenutelný zážitek!

Ivona Prchlíková

Svatební mejdan jak má být!

 

Moc zdravíme Sing Brothers, které na naší svatbě zastoupil Petr Šmiřák. Touto cestou bychom chtěli poděkovat za vytvoření úžasné atmosféry na naší svatbě, a to díky skvělému zpěvu showmana Petra Šmiřáka. Party rozjel neuvěřitelnou formou a donutil každého zvednout se ze židle! Během večera jsme neslyšeli nic jiného než jen chválu, jak neuvěřitelně zpívá, a to jak v češtině, tak v angličtině. Moc Vám fandíme a určitě Vás, nejenom my, budeme doporučovat, kde jen budeme moct. Jen tak dál! Hodně štěstí a úspěchů do budoucna Vám upřímně přejí Vaši Jakubíčci:)

 

Kačka a Zbyněk Jakubíčkovi

 

 

Děkujeme Sing Brothers za úžasné zpestření naší svatební hostiny.

 

Vaše hudební vystoupení vytvořilo příjemnou náladu a skvěle tak doladilo slavnostní  atmosféru našeho svatebního dne. Nesete velký podíl na tom, že si můžeme spolu s hosty uchovat tyto okamžiky jako krásné a nezapomenutelné.

Ještě jednou děkujeme a rozhodně Vás budeme doporučovat všude tam, kde budou chtít zažít dávku výborného zpěvu, profesionálního vystupování a zábavy.

 

Lenka a Zbyněk Pozdíškovi

 

 

Vystoupení Sing Brothers dokonale dotvořilo červnovou party v nádherné zahradě secesní vily Löw-Beer v Brně na Drobného 22. Profesionální výkon, skvělá komunikace, pánové byli velmi příjemní a dokázali splnit naše požadavky. Vybrali jsme si z nabídky pohodovou jazzovou klasiku, sami nám nabídli, že zahrají třeba i naši oblíbenou píseň Shallow, sledují aktuální trendy.

 

Andrea Buchtová

 

 

bottom of page